Oddłużanie osób fizycznych

antywindykacja, antywindykacja wrocław, oddłużanie

Oddłużanie osób fizycznych

Istotą oddłużenia jest postanowienie sądu o umorzeniu niespłaconych w toku postępowania upadłościowego należności dłużnika. Sąd rozstrzyga w ten sposób w razie stwierdzenia, że brak jest realnych możliwości spłacenia wierzycieli, po spisaniu i spieniężeniu majątku dłużnika, jeżeli wykonanie planu spłaty jest niemożliwe lub w ogóle nie sporządzano planu spłaty. Tym samym antywindykacja osób fizycznych pozwala na pomoc osobom, które posiadają długi. Nie należy się bać, kwestia odpowiedniej argumentacji i podejścia aby każdy z nas mógł spać spokojnie. Zachęcamy do kontaktu z Centralnym Biurem Antywindykacyjnym celem uzyskania rzetelnej i fachowej porady prawnej i ustalenia planu działania.

Jak oddłużamy?

Działania naszej firmy oferują pomoc w usłudze oddłużanie osób fizycznych:

  • sprawdzamy czy w działaniach komorniczych lub windykacyjnych nie doszło do pomyłki i nadużyć oraz czy są one zgodne z prawem
  • pomagamy przy umorzeniu, zawieszeniu, uniknięciu egzekucji firmy windykacyjnych lub komorniczych
  • reprezentujemy naszych Klientów przed Sądami

Oddłużanie lokali komunalnych

Centralne Biuro Antywindykacyjne przystępuje do procesów w których najemcy lokali komunalnych zostali pozwani przez właściciela. Skutecznie prowadzi spory, aż do wydania wyroków oddalających powództwa.
Na skutek powyższych czynności procesowych najemcy i korzystający z lokali zostają zwolnieni z przymusowej spłaty długów mieszkaniowych.

Zapraszamy do kontaktu

Im szybciej się Państwo z nami skontaktują, tym mamy większe szanse na pomyślną usługę oddłużanie osób fizycznych

 

ul. Grabiszyńska 143, 53-439 Wrocław
Zobacz także:

Jak wyjść z długów Oddłużanie Kto może ogłosić upadłość konsumencką

Stronę znaleziono w wyszukiwarce Google dzięki słowom:
oddłużanie osób fizycznych