Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

wniosek o upadłość konsumencką, upadłość konsumencka wniosek

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej pozwala całkowicie umorzyć lub znacznie zmniejszyć zobowiązania. Ogłaszając upadłość konsumencką wierzyciele nie mogą ubiegać się o zobowiązania a klient ma spokój. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu tego typu postępowania. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić jak bez większych problemów i ryzyka zapewnić spokój zarówno sobie jak i najbliższym.

Jak pomagamy?

Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc w ogłoszenie upadłości konsumenckiej, zaczynając od przygotowania dokumentacji, poprzez sporządzenie i zatwierdzenie listy wierzycieli, aż do postanowienia o umorzeniu należności upadłego. Analizujemy wraz z Państwem obecną sytuację materialną naszego petenta oraz osób powiązanych, następnie ustalamy konkretny plan działania analizując wszelkie ryzyka i możliwości, przy okazji dobierając rozwiązania najbardziej optymalne dla naszych interesantów.
Zapraszamy do kontaktu

Im szybciej się Państwo z nami skontaktują, tym mamy większe szanse na pomyślną usługę antywindykacji

 

ul. Grabiszyńska 143, 53-439 Wrocław
Zobacz także:

Upadłość konsumencka - zasady w roku 2021 Upadłość konsumencka Bankructwo osoby fizycznej Wniosek o upadłość konsumencką

Stronę znaleziono w wyszukiwarce Google dzięki słowom:
ogłoszenie upadłości konsumenckiej