Ogłoszenie upadłości Opole

Ogłoszenie upadłości w Opolu

Z możliwości ogłoszenia upadłości mogą skorzystać zarówno duże firmy, jak i małe działalności gospodarcze a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Kiedy należy ją ogłosić? Najważniejszym czynnikiem do ogłoszenia upadłości jest niewypłacalność. Niemniej jednak należy pamiętać, że nie jest to jedyny czynnik – należy skrupulatnie ustalić co jest głównym powodem do ogłoszenia upadłości. W ofercie naszej kancelarii antywindykacyjnej oferujemy kompleksowe usługi dla małych i dużych firm, które przymierzają się do podjęcia takiej decyzji. Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców oraz konsumentów z Opola – z wielką chęcią pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które pomoże wyjść z tej jakże trudnej sytuacji finansowej.

Co musi się znaleźć we wniosku? Jakie są konsekwencje?

Do wniosku należy dostarczyć szereg niezbędnych dokumentów takich jak:

  • wykaz majątku, wycena,
  • spis wierzycieli wraz z danymi jak adres i wysokość kwoty do zapłacenia,
  • spis tytułów egzekucyjnych.

Ogłoszenie upadłości może przybrać jedną z dwóch form: likwidacja przedsiębiorstwa lub pójście na układ z wierzycielem. W trakcie likwidacji przedsiębiorstwa, majątek dłużnika zostaje rozdysponowany pomiędzy wierzycielami pod nadzorem sądowym. Zaś decydując się na układ z wierzycielem obiektywnie ustala się jak utrzymać funkcjonowanie firmy, z jednoczesną możliwością spłaty wierzyciela. Oczywiście, wymaganych dokumentów może pojawić się więcej, niemniej jednak o tym fakcie rozmawiamy w trakcie spotkań. Na podstawie decyzji sądu wiemy czy dłużnik może kontynuować działalność firmy po ogłoszeniu upadłości.

Porozmawiajmy w Opolu

Serdecznie zapraszamy do naszego Oddziału Kancelarii Antywindykacyjnej w Opolu. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości i obawy dotyczące posunięcia się do ogłoszenia upadłości. Na konsultacje można się umówić z nami drogą telefoniczną i mailową – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Zapraszamy do kontaktu

Im szybciej się Państwo z nami skontaktują, tym mamy większe szanse na pomyślną usługę antywindykacji

 

ul. Grabiszyńska 143, 53-439 Wrocław
Zobacz także:

Upadłość konsumencka - zasady w roku 2021 Bankructwo osoby fizycznej Ogłoszenie upadłości konsumenckiej Wniosek o upadłość konsumencką

Stronę znaleziono w wyszukiwarce Google dzięki słowom:
ogłoszenie upadłości Opole