Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka 2021, bankructwo osoby fizycznej, bankructwo konsumenckie

Czy upadłość konsumencka jest dla Ciebie?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej pozwala znacznie zmniejszyć lub całkowicie umorzyć zobowiązania. Po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej wierzyciele nie mogą ubiegać się o zobowiązania a Nasz Klient ma spokój i “czystą kartę”

Pomożemy odnaleźć się w trudnej sytuacji i zaoferujemy kompleksową pomoc prawną w procedurze ogłoszenia upadłości konsumenckiej

Poprowadzimy Państwa przez zawiłą procedurę ogłoszenia upadłości konsumenckiej, od przygotowania dokumentacji, poprzez sporządzenie i zatwierdzenie listy wierzycieli, aż do postanowienia o umorzeniu należności upadłego.

upadlosc_konsumencka

Skuteczna upadłość konsumencka krok po kroku:
 • antywindykacja
  Analizujemy dokumenty dłużnika.
 • antywindykacja
  Ustalamy krąg wierzycieli i wysokość zadłużenia.
 • antywindykacja
  Ustalamy zasadność złożenia wniosku z uwzględnieniem przede wszystkim dobra i sytuacji ekonomicznej Klienta.
 • antywindykacja
  Rozważamy skutki ogłoszenia upadłości konsumenckiej w stosunku do majątku Klienta oraz osób pozostających z dłużnikiem we wspólnym gospodarstwie domowym – w szczególności dla małżonka i dzieci.
 • antywindykacja
  Pomagamy skompletować niezbędne dokumenty (sprawdzamy źródła zobowiązań, ustalamy ich wysokość, daty wymagalności itp.)
 • antywindykacja
  Sporządzamy wniosek wraz z uzasadnieniem podstaw ogłoszenia upadłości konsumenckiej.
 • antywindykacja
  Nadzorujemy postępowanie; w razie konieczności uzupełniamy konieczne i wymagane przez sąd dokumenty zgodnie ze zobowiązaniem sądu oraz terminami procesowymi.
 • antywindykacja
  Reprezentujemy Naszych Klientów przed sądem podczas całego postępowania, w szczególności na rozprawie, na której sąd podejmuje decyzję o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, ewentualnie składamy zażalenia na postanowienia odmowne.
 • antywindykacja
  Współdziałamy z syndykiem w celu szybkiego sporządzenia spisu majątku upadłego, ustalenia wszystkich aktywów majątku oraz doradzamy w celu zminimalizowania ryzyka umorzenia upadłości np. z powodu zatajenia przedmiotów majątkowych.
 • antywindykacja
  Sporządzamy i składamy wniosek o umorzenie zobowiązań upadłego w przypadku braku zasadności sporządzania planu spłaty wierzycieli.

Zapraszamy do kontaktu

Im szybciej się Państwo z nami skontaktują, tym mamy większe szanse na pomyślną usługę upadłość konsumencka

ul. Grabiszyńska 143, 53-439 Wrocław
Zobacz także:

Upadłość konsumencka - zasady w roku 2021 Bankructwo osoby fizycznej Ogłoszenie upadłości konsumenckiej Wniosek o upadłość konsumencką

Stronę znaleziono w wyszukiwarce Google dzięki słowom:
upadłość konsumencka